Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Komárovo knihkupectví Menu

Kolonizace 3 - Svět po otřesech

Originální název:
Colonisation 3 - Aftershocks
Překlad:
Josef Studený
Série:
Světoválka

V roce 2002 vydalo nakladatelství Classic | Wales.

Parametry

EAN 9788086139890
Počet stran 640
Rozměr 105 x 175 mm
Rok vydání 2002
Vazba brožovaná
2. světová válka. Velmoci se navzájem snažily zničit. Armády se valily zničenou krajinou. Letectvo rozsévalo z oblohy setbu smrti. Pak, v roce 1942, se všechno rázem změnilo. Otevřela se nová fronta II. světové války - když na Zemi zaútočila cizí rasa.
Vše, co začalo jako válka, se vyvinulo v celá desetiletí bojů a vzpoury, vybuchujících proti nemilosrdným útočníkům.
Začátkem šedesátých let jedna z velmocí podnikla jaderný útok proti kolonizační flotile. Stejně jako o generaci dříve, rozpoutalo Německo válku v Polsku, tentokrát proti Rase. Odveta je rychlá a děsivá. Většina Třetí říše zůstává ležet v ruinách. Rychle se rozvíjející vojenská technologie a síla Spojených států však přiměla útočníky z vesmíru válku ukončit.
Agresoři zjišťují, že se na Zemi střetli s mnohem složitějším a odolnějším druhem než byly ty, s nimiž se střetli kdykoli předtím. Tváří v tvář nepotlačitelné vynalézavosti lidské technologie si ještěří útočníci uvědomují, že se setkali s tvory, kteří nemohou být zkroceni. V konečném důsledku může Rasa pouze udržet Zemi pod vládou Impéria - nebo zničit svět.
Navzdory své vojenské převaze se dobyvatelé obávají, že své nepřátele podceňují. Zatímco planetou otřásají povstání a následky války a jednotky Rasy jsou nahlodávány návykem na požívání drogy, jeden z národů tajně připravuje ohromující protiútok...
Dostupnost:
Poslední kusy
Původní cena:
269 
Sleva:
27  (10 %)

242 

Podobné produkty najdete v