Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Komárovo knihkupectví Menu

O nás

Vítejte ne stránkách Komárovo knihkupectví.
Jsme výjezdní knihkupectví, které navštěvuje každou akci v České republice zaměřující se na fantasy, sci-fi, anime či knihy celkově.  Krom výše zmíněného lze na našem e-shopu najít i sběratelské figurky, mangu v českém i anglickém jazyce, hororovou literaturu, tematické plakáty, železné skládačky a mnoho dalšího.
 
Akce na kterých Naše knihkupectví v roce 2024 určitě potkáte jsou: Tolkien con 19.- 21. ledna, Co.Con 3. února, Trpaslicon 8.- 10. března, Star con 22.- 24. března, Comic con Praha 5.- 7. dubna, Bozacon 12.- 13. dubna, FantastiCon Beroun 18. května, Svět Knihy Praha 23.- 26. května, Animefest 24.- 26. května, Hlídcon 7.- 9. června, Fantastická ostrava 29.- 30. června, Festival Fantazie, OstraKon, MB con 20.-22. září, Advik, Pevnost con, Svět Knihy Plzeň, Humbook Fest, Comic con junior Brno, Japonské dny Ostrava, Akicon, Book con, Fénixcon, Kopr con.
 
Naše knihkupectví také nabízí možnost osobního odběru na jakékoliv z výše uvedených akcí. Stačí jen při objednávce zvolit dopravu na danou akci, a knihy Vám na místě předáme. Předem upozorňujeme, že na danou akci je třeba zakoupit lístek.
 
 
Pokud máte jakékoliv dotazy či si nevíte rady jakou knihu vybrat, neváhejte Nám napsat na email: info@komarovo.cz.
 

Pro zásilky na Slovensko používáme aktuální kurz ze stránek naší banky, tedy Raiffeisenbank.