Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Komárovo knihkupectví Menu

Noc v osamělém říjnu

Originální název:
A Night in the Lonesome October
Překlad:
Martin Tkaczyk

V roce 2002 vydalo nakladatelství Banshies.

Parametry

EAN 9788086456089
Počet stran 244
Rozměr 145 x 220 mm
Rok vydání 2002
Vazba pevná
Noc v osamělém říjnu spojuje bizardní a zároveň brilantní nápady nositele různých ocenění Rogera Zelaznyho s géniem ilustrátora strašidelných příběhů Gahana Wilsona. Jako ingredienci zde najdeme dotyk vysušených netopýřích křídel, několik kapek lidské krve i ukázku jako vystřiženou z prvotřídního Hollywoodského hororu - a výsledkem je silný a čistý koncentrát, který uspokojí ducha, zmrazí krev a polechtá smysl pro legraci... prostě Noc v osamělém říjnu.

Jednoho vlhkého a zatuchlého podzimu na konci devatenáctého století doprovází věrný pes Čmuchal svého záhadného pána, který skvěle ovládá nůž a jmenuje se Jack temnými uličkami Londýna... aby sbírali ingredience potřebné pro hrůzostrašné obřady, které vypuknou nedlouho po západu měsíce.
Ale Čmuchal a jeho pán nejsou sami. Celá řada lidských bytostí i duchů se pohybuje mezi Soho a Whitehallem se svými prastarými nástroji a věrnými zvířecími pomocníky při přípravách na děsivou noc, kdy černá magie přikáže dávným bohům, aby se vrátili na svět. Někdo jim musí otevřít bránu... a někdo ji zase zavřít. Je na starém, dobrém Čmuchalovi, aby sledoval pravidla hry a udržoval hráče v akci - čarodějnici, bláznivého mnicha, pomstychtivého vikáře, Hraběte, který spí celý den, dobrého doktora i hromotluckého pokusného muže poskládaného z jednotlivých částí těl... a taky náhodně se objevivšího Američana jménem Larry Talbot - a přitom držel všechna strašidla na uzdě a ještě byl o psí délku před Velkým detektivem, který ví víc, než dává znát.

Veskrze originální a zábavná Noc v osamělém říjnu je černě šumící směs hororu, humoru, záhad a fantasie, kterou byste očekávali od spojení dvou pozoruhodných velikánů.
Dostupnost:
Poslední kusy
Původní cena:
239 
Sleva:
24  (10 %)

215 

Podobné produkty najdete v