Přeskočit na kategorie produktů Přeskočit na košík Přeskočit na navigaci
Komárovo knihkupectví Menu

Vertikální peklo

Originální název:
Enfer Vertical
Překlad:
Dana Melanová
Redakce:
Irena Grusová

V roce 2004 vydalo nakladatelství Baronet.

Parametry

EAN 9788072147137
Počet stran 160
Rozměr 125 x 200 mm
Rok vydání 2004
Vazba pevná

David Sarella, odsouzený v sedmnácti letech k doživotnímu vězení za vraždu, přistoupí na účast ve zvláštním výzkumném programu, který nabízí soukromá vězeňská organizace. Nejde o žádné testování léků, prý je to spíše taková „bojová hra", v níž se zkouší odolnost, schopnost přežít a adaptovat se. Vězňům, kteří úspěšně test absolvují, bude snížen nebo dokonce prominut trest.
Kdo by čekal, že se dobrovolníci ocitnou v pekle? Ve vězení bez mříží, bez dozorců, kde bude jejich životy ovládat podivný stroj, současně bůh i ďábel, který dokáže život ztrpčit k nesnesení a z umírání učinit dlouhou trýznivou záležitost. Obrovský mučící nástroj s inteligencí vyšší, než má nejdokonalejší počítač, rozdává jídlo výměnou za bolest, později za kus těla, řídí životy vězňů a vymýšlí pro ně nová muka. Vězňové se pokusí o vzpouru proti tyranskému stroji, ale brzy toho trpce litují. Kdo z nich přežije, komu se podaří zvítězit, vyzrát na neživé monstrum?

Strhující čtení mistrovsky napsané předním představitelem francouzské science fiction předkládá děsivou vizi moderního pekla a jistě zaujme všechny příznivce žánru.

Dostupnost:
Poslední kusy
Původní cena:
179 
Sleva:
18  (10 %)

161 

Podobné produkty najdete v